Yükleniyor...

İRENSOFT İRENSOFT

WEB TASARIMI

Kurumsal ve özel web siteleri konusunda ihtiyacınız olan siteyi uzman kadromuzla size çözümler sunuyoruz. Tecrübelerimizle ile projenize artı değer kazandırıyoruz.

MOBİL UYGULAMA

Hayalini kurduğunuz o muhteşem projeleri birlikte hayata geçirelim. Android ve İos uygulama projelerinizide çözüm ortağı olmaya hazırız.

GRAFİK TASARIM

Müşterilerimiz sektörüne uygun ve firmanızın ihtiyaç doğrultusunda modern ve akılda kalıcı profesyonel grafik tasarımı hizmeti vermekteyiz.

E-TİCARET WEB TASARIMI

Firmanızı E-Ticaret ile bir adım öne taşıyın. E-Ticaret ile ürünlerinizi 7/24 satışa sunun. Ürünlerinize milyonlarca kişi ulaşsın. Eklentiler ile sanal pos ile aldığınız siparişleri, yapılan ödemeleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

ÖZEL YAZILIMLAR

Firmanıza veya size özel yazılımlar ile sizin işini kolaylaştırıyoruz. Kurumunuzun, çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, doğru anlayarak, mimarisi güçlü, sürdürülebilir ve katma değerli sistemler yaratıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Firmanızı konum ve yerine göre özel hedefler ve analizler ile sosyal medya hesaplarınız aktif, modern ve akıllda kalıcı olacak şekilde. Potansiyel müşterilerimizin karşısına çıkarıyoruz.

Sürüklemek Görüş Kapalı Oyna
0%